Page 1 of 1

[TDG] Struktura Organizacyjna

Posted: 24 May 2013, 21:09
by Operativ
"Dobra ludzie, jedźmy z tym koksem! Salmon, weź swoją drużynę i przedrzyj się przez lewą flankę, zajmując ten opuszczony okop; Tazzio - ty bierzesz tego jeepa, ładujesz do niego ilu się da i jedziecie tamtą drogą na tyły wrogiej bazy; Maly - rozstawcie się tam w krzakach za kamieniem i przygotujcie moździerz na wypadek pojazdów nieprzyjaciela. Reszta - za mną!" ~ 'idealnie' zaplanowana akcja w FPS-ach na większą skalę (zakładając, że w okopie nie czekała wroga grupa, Tazzio sterował jeepem po trzeźwemu i nie rozbił się o pobliskie drzewo, moździerz nie uderzył o kamień poprzez źle obliczony tor lotu, a reszta nie powpadała w pole minowe, które na nas grzecznie czekało).

Pożądane kwalifikacje dla potencjalnego personelu
 • Uczestnictwo - konsekwentne i długotrwałe działanie w społeczności Klanu TDG.
 • Inicjatywa - gotowość do określenia potrzeb społeczności i jej członków i aby te potrzeby były znane przez wyższy szczebel dowodzenia. Jeśli widzisz problem, zasugeruj drogę by go poprawić lub naprawić i doprowadź go do naszej uwagi.
 • Przydatność - schodzenie na boczną trasę by pomóc innym członkom TDG z problemami, które mogą mieć z ich doznaniami, naszą witryną, itp. Powitanie nowych członków do naszego grona tak, jak gdyby byli tu już od dłuższego czasu.
 • Nastawienie - dość oczywiste. Reprezentowanie The Demonic Guardians w godny i odpowiedni sposób.

Oficerowie

W zarządzie są członkowie, którzy zostali wyznaczeni do pełnienia różnych funkcji administracyjnych oraz przywódczych w naszej społeczności. Są oni ostrożnie wybierani, aby zapewnić klan najbardziej odpowiedzialnymi i profesjonalnymi ludźmi do roli pełnoprawnych oficerów. Według odpowiedzialności i stażu.
 • Wódz
  Odpowiedzialny za ogólny dobrobyt Klanu TDG oraz dowodzenie nim ze strategicznej pozycji. Jest on odpowiedzialny za relacje publiczne, całokształt administracyjny i zarządzanie, wymuszanie kodeksu, i posiada on prawo do ostatecznego głosu w każdej większej sprawie dotyczącej Klanu.
 • Wice
  Pilnują integralności społeczności, ponadto zarządzając codziennymi operacjami i procedurami wewnątrz całego klanu. Są oni odpowiedzialni za wspieranie wodza we wprowadzaniu strategii. Bezpośrednio raportują do wodza w kwestiach naszej społeczności i służą jako sędziowie w sporach.

Członkowie i podoficerowie

Członkowie tworzą kręgosłup naszej społeczności, i mogą, ale nie muszą mieć odpowiedzialności. Według stażu.
 • Kwatermistrz
  Ich interakcja ze społecznością Klanu TDG czyni ich członkami odpowiedzialnymi za różne obszary specjalistyczne, takie jak mentoring, zarządzanie listą członków, wspomaganie z niektórymi codziennymi funkcjami kooperując z zarządem.
 • Weteran
  Członkowie naszego klanu są jednocześnie jego kręgosłupem, ponieważ to właśnie z nich składa się nasza społeczność.
 • Towarzysz
  Gdzie zaczyna się podróż.

Re: [TDG] Rangi

Posted: 24 May 2013, 22:17
by Ajer
Lista osob znajdzie sie tez na forum z odpowiednimi rangami?

Re: [TDG] Rangi

Posted: 24 May 2013, 22:18
by Operativ
Póki co nie widzę potrzeby podwajania wysiłków, ale ewentualnie może się takie coś znaleźć i u nas.

Re: [TDG] Rangi

Posted: 26 May 2013, 15:45
by SalmonIsTasty
Taka addycja aktualnej listy członków również na forum wzbogaci je w pewien sposób.

Re: [TDG] Rangi

Posted: 26 May 2013, 18:20
by Operativ
A więc biorę się do roboty. Zaraz ujrzycie przepiękną listę osób w odrębnym temacie, oczywiście będzie ona wymagała zerknięcia na stronę naszej oficjalnej grupy Valve Steam, ale cóż.

Edit: Lista dodana do tego tematu.

Re: [TDG] Rangi

Posted: 25 Feb 2014, 01:10
by Operativ
Kubalong został awansowany o rangę wyżej w nagrodę za aktywność w grupie i dostateczne zdolności do gry drużynowej, ponadto, będąc u nas już ponad rok, w pełni spełnia wymogi stopnia wyżej.
Gratulacje!

Re: [TDG] Rangi

Posted: 25 Feb 2014, 01:11
by Artorias
Dziękuję.
Image

Re: [TDG] Rangi

Posted: 12 Mar 2014, 15:45
by Operativ
Poprawka z dnia 2014-03-12:
- obrazy rang są bardziej 'europejskie' (obrazki w formacie .jpg dla ograniczenia zużycia transferu)
- zmieniono opisy w hierarchii, aby były rzetelniejsze
- zmieniono wymogi coniektórych rang.

Oczywiście jedno pozostaje bez zmian - nadal pozostaję otwarty na różne konstruktywne sugestie odnośnie samych rang.

@edit: obrazki rang zostały zamienione na format .png.

Re: [TDG] Rangi

Posted: 08 Apr 2014, 19:55
by Ajer
Witam serdecznie wszystkich czlonkow TDG. Chcialbym oglosic w owym poscie iz jeden z naszych czlonkow m.in. Tigger(Tazzio) w dniu dzisiejszym zostl awansowany z rangi starszy szeregowy na stopien mlodszego sierzanta ! Gratulacje !

Re: [TDG] Rangi

Posted: 22 May 2014, 10:03
by Operativ
Kolejna seria awansów. Tym razem awansowani zostali: Honor oraz Poger na nowy stopień Specjalisty, a także Avager oraz Neji na stopień Starszego szeregowego. Gratulacje!
Oprócz tego, trwają reformy systemu rang.

Edit: Reformy zostały zakończone sukcesem. Pełen obrót w naszej hierarchii, z podziałem na kilku oficerów (sztab), podoficerów (organizacja, pomoc i utrzymanie porządku) oraz żołnierzy.
Edit2: Kolejna seria awansów na należyte miejsca.

Aktualizacja 2014-08-14
Po naradzie sztabowej, scalenie stopni (szeregowy oraz jego starszy odpowiednik w gwardzistę), usunięcie młodszego oficera (został przeniesiony do podobnego departamentu, który istniał już wcześniej); ogólna zmiana nazw i stylu stopni.

Edit3: Przenosiny niektórych osób na równowartość poprzednich stanowisk, o innych funkcjach.

Aktualizacja 2014-10-12
Duża reforma dotycząca personelu klanu.