Clan TDG

Official board of the TDG Clan.

User avatar
By Operativ
Posts Custom Custom Avatar
#7
ZASADY KLANU
1. Nie oszukuj
Oszukiwanie jest kompletnie niewybaczalne. Naruszanie warunków gry i warunków EULA, zasad, polityk i tym podobnych jest złe. Wszelkie ich naruszenia, wliczając, lecz nie ograniczając się do hakowania, kradzieży, oszukiwania, itp. jest podstawą do sankcji.
2. Szanuj członków swojego klanu
Szacunek jest czymś, na co zasługuje każdy człowiek, zwłaszcza jeśli jest członkiem tego klanu. Odnosząc się do tego, należy szanować swych kolegów i koleżanki z klanu o każdej porze i godzinie. Jeśli masz spór z innym osobnikiem, udaj się do gildyjnego oficera lub przywódcy, aby pomóc rozwiązać problem. Każdy jest tutaj, aby cieszyć się życiem i czerpać przyjemność z rozgrywki. Jeżeli jednak nie chcesz stosować się do wymienionej reguły, jesteś wolny do opuszczenia naszych szeregów, w którym to przypadku należy ponownie ocenić, dlaczego w ogóle korzystasz z dóbr Internetu.
3. Lojalność
The Demonic Guardians podziwia i zachęca do lojalności naszych członków, ale rozumiemy, że jesteśmy tylko jednym z wielu dostępnych miejsc, które urozmaiciłyby wasze doświadczenie w sieci. Pomimo to, nie mamy żadnych problemów z naszymi klanowiczami, którzy angażują się w życia wielu społeczności, jednak jeżeli w dowolnym momencie użytkownik spróbuje 'wykraść' członków ich własnego klanu (lub też w jakikolwiek sposób nam zaszkodzić) na rzecz ugrupowania innego niż The Demonic Guardians, będą oni podlegali pod natychmiastowe zwolnienie. Oczywiście rzecz biorąc, osoby będące 'wyżej' niż nasza aktualna ranga typowego klanowicza powinny trzymać się twardo tej zasady.


Image
Clan Structure

An officer needs to be properly skilled (whether b[…]

Tury Inicjatywa Inicjatywa określa kolejno[…]

[Frakcja] Krwawa Ręka

Xonel czy Lenox, licz czy elficki wielki nekromant[…]

Conqueror's Blade guide

Weapons, uses, and armor Shortsword and Shie[…]