Clan TDG

Official board of the TDG Clan.

By how
Według mnie "wypełnienie pustek" na forum może być trudne. TDG chyba nie jest liczne do takiego stopnia, żeby co chwile wychodziły posty z dużą liczbą wyświetleń. Tak jak już ktoś pisał większość ludzi rozmawia poprzez ts/czat gry/steam bo jest to wygodniejsze. Forum może służyć tylko do większych spraw, bo inne "pierdoły" są rozwiązywane w szybszy sposób między sobą za pomocą komunikatorów. Dopiero gdy gildia naprawdę się rozrośnie i trudne będzie przekazywanie każdemu z osobna mniej ważnych wiadomości to wtedy wstawianie postów będzie miało sens. Tak to dla mnie wygląda "z boku" bo praktycznie nie udzielam się, a raczej tylko obserwuje z daleka. Zakładam, że tylko nie liczni mnie kojarzą (pod nickiem Cash)
Co do rang nie mam zdania bo nie jestem w temacie.
By Operativ
Posts Custom Custom Avatar
Klan TDG jest starą społecznością, ze swoimi 'tradycjami', lecz konstruktywne zmiany są zawsze mile widziane - sugestie również.

Ostatnią ze zmian dokonanych w systemie struktury organizacyjnej naszej społeczności było połączenie funkcji "Oficera" oraz "Podoficera" w "Sztab TDG", który w rzeczywistości spełnia wypisane obowiązki, przy pomocy narzędzi jakimi są nadane do tego przywileje.
Oczywiście, ranga sztabowa nie jest czymś zamkniętym dla stałego koła bywalców - nie jest ona bowiem przydzielana za staż, lecz za solidne uczestnictwo w działalności klanu, nienaganną inicjatywę w rozwoju społeczności, przydatność jako pomoc dla osób z klanu, a także za pozytywne nastawienie.
Poprzednia funkcja oficerska została zniesiona, a osoby o tej randze powróciły na bazowe stanowiska. Honorując poprzednią aktywność i dokonane w przeszłości przez oficerów zasługi, oto lista tych osób, które pełniły (bądź też pełnią) funkcję sztabową klanu przez dłuższy czas:
- Ajer - oddany sprawie doradca, który był jedną z pierwszych osób w naszej społeczności;
- Maly - kolejny z weteranów klanu, o metodach bardziej tradycyjnych, pomimo czasami bycia postrzeganym jako osobę problematyczną, jest on zdolny do wspierania reszty klanowiczy;
- Salmon - z tejże listy jest on 'najmłodszą' wymienioną osobą pod względem stażu, lecz nie mniej zasłużoną, pełniąc funkcję sztabową jak i artystyczną.

Struktura organizacyjna klanu TDG

Tury Inicjatywa Inicjatywa określa kolejno[…]

[Frakcja] Krwawa Ręka

Xonel czy Lenox, licz czy elficki wielki nekromant[…]

Conqueror's Blade guide

Weapons, uses, and armor Shortsword and Shie[…]

Jaka ścieżka jest właściwa ? Ścieżka Śniącego oczy[…]