Clan TDG

Official board of the TDG Clan.

By Danatiel
Posts Custom
#1406
Pora..Na zmiany !
W dzisiejszych czasach, bracia i siostry nasza strona świeci pustkami. Niektóre osoby nie wypełniają obowiązków na odpowiadających im rangach, to nad czym pracowaliśmy wspólnie upada. Ja, będąc skromnym pisarzem rzekłbym nazywanym przez niektórych poetą bądź mistrzem swojego fachu przedstawię wam czarną stronę medalu TDG. Gildia a raczej klan ten rozwijał się długie lata gromadząc w sobie mnogą ilość członków, wiele osób zostało wiele osób odeszło. Minęło kilka lat aż w końcu gildia TDG zawitała do gry zwanej Age Of Wulin potocznie przez nas nazywanej w skrócie AoW. Ale mniejsza o tą całą paplaninę.. ZACZYNAJMY WIĘC ! Oto skromny temat w którym przedstawię wam wiele innowacji które chciałbym wprowadzić.

UWAGA ! ! !
Temat może przyprawić o ból dupy niektórych członków. Jeżeli nie chcesz rozmawiać na temat o którym piszę..to wstrzymaj się od pisania zbędnych komentarzy. Z góry dziękuje ~Danatiel

Krok 1.
Rangi w naszej guild są ok lecz nie są one dostatecznie "Jasne" więc postanowiłem trochę poeksperymentować i oto co sobie ubzdurałem.
Specjalna ranga dla pana małego, specjalnie nazwałem ją "Big Brother".
Jest to ranga dla niego ponieważ chciałbym aby to własnie mały wprowadzał "nowych" w życie i działalność naszej organizacji. Ponadto jego humor może niekiedy się nie spodobać lecz można mu zaufać i wierzę, że ową rangę będzie pełnił należycie, ponadto potrafi on obronić nowych przed niechcianymi obelgami i tym podobne. Krok 1 podlegać będzie jeszcze mojej edycji, na pewno coś wymyślę z związku z tą rangą.

Krok 2.
Posiedźmy jeszcze przy rangach..a raczej rangach które nie są wykonywane prawidłowo ! ! ! Wiele osób dostało rangi tylko za staż, te osoby nie wykonują swoich obowiązków już przez kilkadziesiąt miesięcy. Pora to zmienić ! Pora na masową degradacje osób.
Degradacja ma się tyczyć:
Poger- Osoba która jest praktycznie niewidzialna (Źródła donoszą afk przy fladze TDG). Więc nie jest w stanie pełnić rangi podoficerskiej


Osoby które powinny być pod szczególnym nadzorem/ Specjalna ranga nazwana: Zdrajca!:
Arxix - Zdrajca z wielkim talentem, ma wielkie ego i bardzo lubi dissować innych. Jest swoistego rodzaju imbecylem o wielkim talencie, lecz jest jakby to ująć nie obrażając..odpychający na swój sposób.
Ec - Kobieta, jedna zapewne z niewielu w TDG która również zdradziła, jest w zmowie z arxixem i zmienia się na złe. Lecz uważam, żeby przemilczeć ten temat bo wierzę, że jest w niej jeszcze ta "dobra" część :)
Krok 2. Także podlegał będzie edycji

Krok 3.
Jak wiecie wielkim krokiem dla naszej społeczności jest pozyskanie członków obcokrajowych, więc nasze forum będzie również w formie angielskiej. Nikt nie będzie obrażany za znajomość swojego angielskiego a wręcz przeciwnie. Jest to szansa aby nauczyć się kilku nowych słów a także wyuczyć się dobrych nawyków od naszych "obcokrajowych" przyjaciół. Kto wie może także to będzie szansa nauczenia się innych języków niż tylko polski i angielski. Jako iż będzie to coś nowego chętnie zgłaszam się do pomocy. Bo jak to mówią w grupie siła (nie, nie w kupie :D).

Krok 4.
Jako iż forum od dawna stoi puste, nic się w nim nie dzieje i ..mało osób zazwyczaj widzimy na nim, jest praktycznie zapomniane więc postanowiłem. Aby każdy który jest w guild na wulinie zalogował się do nas gdy otworzymy się na obcokrajowców. Niech forum znowu ożyje !
Drugą kwestią kroku 4 będzie ts. Jak wiecie nasz ts stoi pusty i zaledwie 3-4 osoby są na nim online. Fajnie byłoby gdyby ludzie zaczęli wchodzić na ts'a w celu komunikacji z innymi a także no..porozmawiania o czymś czy to po angielsku czy po polsku. Kto wie może to będzie okazja aby lepiej się zapoznać i zdobyć kilku przyjaciół.


Na razie to tyle. Temat można powiedzieć będzie podlegał dyskusji. Może wyjdzie na jaw kilka fajnych pomysłów które będzie można tu dopisać.
Last edited by Danatiel on 10 Aug 2015, 15:32, edited 1 time in total.
By Ajer
Posts Custom
#1407
` Krok 1 - co do malego sie zgodze nie bede sie rozwodzil czemu jest dobrze wyjasnione. krok 2 poger afczy i z tym sie zgodzie. tazzio jest aktywny na ts i steam + nie kazdy musi grac w AoW (niezgodze sie ) Arix i Ec nie zdradzili TDG tylko na AoW sie pospinali i tyle arxix czasem dissuje ale bez przesady tez duzy wklad ma w tdg i wierze ze chwilowe jest tego wyjscie tak jak i Ec z gildi na AoW, FORUM TDG zawsze bylo polskie i bedzie polskie EW paro jezyczne a nie SAMO ANGLO jezyczne. moze jestem cebulakiem polakiem ale na obcokrajowcow jestem negatywnie nastawiony w przypadkach GDY to ONI przychodza do nas czemu my im mamy wchodzic do dupy ze tak powiem (wiem z wygorowaniem ) ale nawiazuje tez w ten sposob do polityki naszego panstwa jak i UE jak to wchodzi obockrajowca do dupy (uchodzca) i to sie zle konczy polsko i anglo jezyczne tak ale nie samo anglojezyczne
By Danatiel
Posts Custom
#1408
Temat arxixa i ec to kwestia sporna. Arxixa wkład jest taki, że demon musi go prosić x 20000 razy by ten coś zrobił w końcu, żeby nie to, że zna się na programach graficznych byłby tu szarakiem. W sumie nauczenie się programów graficznych nie zajmuje dużo, wystarczy mieć pomysł, chęci. Nie mówię ,że sam to umiem, bo nie umiem ale to jest tak iż on swoją pozycję w TDG ma tylko dzięki temu, no uważam głównie dzięki temu. Poger afczy przy fladze TDG, turretów nie mamy...na razie. A co do obcojęzycznych. Wchodząc na forum masz takie dwie zakładeczki PL i EN. Osoby które są z innych np hestia (sry ale tylko taki przykład mi się nawija) Mogą po prostu uczestniczyć w życiu forum, gdzie to oni będą mieli swój wydział a my jako Polacy swój wydział przez co nie będziemy na siebie nachodzić a wszystkie informacje ważne od nich i od nas będą po prostu tłumaczone. Nikt tu nie będzie wchodził sobie w paradę. Co do tigera. Tiger wchodzi tylko aby się pośmiać na forum albo pograć z swoimi kolesiami bo tylko do tego służy mu nasz ts. Na steam jest i co z tego ? Steam nie wykona za niego jego obowiązków podoficerskich... chyba, że zapłacił valve :D
By Ajer
Posts Custom
#1409
Co do Tigera wyrazilem sie jasno nei wadzi bierze udzial w zyciu tdg chodzby nawet na HoS ze z kolegami wchodzi na ts czy cos to mozna z tego wyciagnac wspolne korzysci. Arxix nie tylko takimi mykami zasluzyl chodzi tu bardziej o pare kwesti w AoW
By Danatiel
Posts Custom
#1410
Dobra co do tigera, sprawa została załatwiona więc. Czym zasłużył sobie arxix ? Oprócz robieniem szitu na guild chacie i jakiś niepotrzebnych dram ? Albo zawracania dupy i wkurzania averiona ?
By Tiger
Posts Custom
#1411
ale o co ci chodzi morogan przeciez tak sie podlizywałeś jeszcze niedawno dla ec a tera mowisz ze zdradza itd xD ból dupy masz o dzisiejszy trolling? tylko dlatego powstal ten wątek pewnie z własnych pobudek a nie dla korzyści tdg
jednak nie zmienia to faktu ze masz tez troche racji jakieś zmiany trzeba zrobić lecz zle do tego podchodzisz napewno co do rekrutacji to sie zgadzam ze maly powinien pełnić tą funkcje
Last edited by Tiger on 10 Aug 2015, 15:38, edited 1 time in total.
By Danatiel
Posts Custom
#1413
Założyłem ten temat aby coś się w końcu zmieniło. Żebyś wbijał od czasu do czasu na forum wiedziałbyś, że tylko ja albo demon tu jesteśmy. No czasem jeszcze widziałem ajera i nikogo więcej. Żebym robił temat specjalnie pod to, to bym napisał temat o demota mości panie bo do tego to służy. Wyrażając swój ból dupy zazwyczaj wszyscy piszą posty o demoty w klanie :D. Mniejsza, ja tu czekam aby porozmawiać albo podyskutować co jeszcze można nowego wprowadzić do naszego klanu a nie kłócić się.
By Tiger
Posts Custom
#1414
przestałem przychodzic na forum bo zawsze po jakims czasie umiera i tylko ja bylem aktywny
By Ajer
Posts Custom
#1415
DEMONOWI tak naprawde kazdy zawraca dupe i nikt. mowi ze zawracmy mu dupe a tak naprawde nas olewa :X jestem za degradajca demona ! ec na prezydenta !
Clan Structure

An officer needs to be properly skilled (whether b[…]

Tury Inicjatywa Inicjatywa określa kolejno[…]

[Frakcja] Krwawa Ręka

Xonel czy Lenox, licz czy elficki wielki nekromant[…]

Conqueror's Blade guide

Weapons, uses, and armor Shortsword and Shie[…]