Clan TDG

Official board of the TDG Clan.

By SalmonIsTasty
Posts Custom Custom
Jako grupa steamowska pęka w szwach od nieznanych mi w większości... "ludzi". Postanowiłem założyć temat podobny do istniejącego już na wcześniej wymienionej grupie.

Zachęcam wszystkich do udziału:

Weteranów, by przekazali swoje mądrości

Jak i szczury lądowe, żebyśmy was lepiej poznali i się zaznajomili z waszymi avatarami.
By Operativ
Posts Custom Custom Avatar
No cóż, mnie zapewne większość stąd zna pod wieloma nazwami 'Demon' 'Operativ' 'xdemow' 'D3w0u' 'SirDemonLord' lub jakkolwiek jeszcze. Zarządzam czcigodną grupą The Demonic Guardians manifestującą się już od późnego 2008 (listopad/grudzień). Jestem również administratorem tego forum, no, i to by było tyle o mnie, tak w skrócie.
Zachęcam innych do przedstawiania się! Znani czy nie, warto.
By Rodriguez
Jestem Rodriguez, ale niektórzy mogą mnie znać jako "koneser sztuki", "kapitanpazur", "ten wredny chrześcijanin". Przybyłem tu aby trollować Spidermanem.
Lubię wędzonego łososia. Nie lubię lewaków. Nie lubię bocenia wśród narodu. Wszędzie gdzie się znajduję, staram się łamać schematy i powstrzymywać ludzi przed zachowaniami charakterystycznymi dla botów.
Sens mojego życia składa się w pisaniu na psychodelicznym fotoblogu, który można znaleźć w mojej sygnaturce. Piszę tam notki, kiedy mi gorzej.
Nie jestem jeszcze w TDG ale rozważam zapisanie się. Z tego, co widzę, to robicie tutaj niezłą magię. Wbiłem na forum za namową kolegi.
Miło Was poznać, Wilki.
Image
By Elai
Witam. Niektórym myślę, że raczej nie muszę się przedstawiać, a reszta zapewne pozna mnie w miarę rozkręcania się tego foum. Avatar chyba wyraża dostatecznie dużo. Fame est peius quam dolor.
By Operativ
Posts Custom Custom Avatar
Tak się składa Elai, że jesteś w miarę 'nową twarzą' u większości osób tego forum, tak więc...
By Arxix
Posts Custom Custom Custom
Jestem Arxix prawdopodobnie jedynymi znającymi mnie na tym forum są Mały, Kael oraz Rage-Long. Do TDG dołączyłem jakiś rok temu nigdy się raczej nie udzielałem. Możliwe że mnie spotkaliście na jakiejś grze nicki : Psycho789, Arxix , Wonders. No a więc jestem dzień dobry.
By Rose
Waaa wypada ładnie się przedstawić, wiele osób już tutaj mnie zna zwłaszcza stara liga TDG. Jak mały demon ajer i eee króliszek :D
Wcześniej udawało mi się zgrabnie ukrywać pod nickiem Moka_Vampire
Taaaaaak było jeszcze kilka innych ale są mało ważne. W tamtych czasach udawało mi się prowadzić niewielki klan o nazwie Bloody Vampires w skrócie Bv
już od jakiegoś czasu klan nie istnieje i zostali tylko gracze którzy co jakiś czas wspominają stare dzieje.'
Aktualnie powstała grupa ludzi którzy rpią na pbf lecz nikogo z bv tam nie ma.
Wracając do nicku kiedyś udawało mi się chować pod tą minką.
Image

Mój nick przeszedł wiele zmian od Rosy po Lunę aż do Laureline której na tym forum nie używam.

No to tyle chyba z historii mojej jeśli ktoś chcę więcej informacji może napisać prywatnie wiadomość na forum :D

Tury Inicjatywa Inicjatywa określa kolejno[…]

[Frakcja] Krwawa Ręka

Xonel czy Lenox, licz czy elficki wielki nekromant[…]

Conqueror's Blade guide

Weapons, uses, and armor Shortsword and Shie[…]

Jaka ścieżka jest właściwa ? Ścieżka Śniącego oczy[…]