Clan TDG

Official board of the TDG Clan.

Jak w temacie, zgłaszać swoje kandydatury!
Jedynymi zasadami są dobre chęci i szerokie pole do popisu w tychże japońskich dziełach. Prosiłbym także o opis szerszy niż kilka słów.
Rozpatrywać będzie Tiger (naczelny moderator działu Anime i Manga).
Zgłaszam swoją kandydaturę. Czytam bardzo dużo mang i oglądam sporo anime , właściwie to cały czas czytam na tablecie moim manga readerem więc znam kilka tytułów tu i tam, oczywiście będę rozpatrywał nawet propozycje dodania nowych mang i anime od innych i będę solidnie zajmował się tym tematem i podzielał się opiniami a także wysłuchiwał waszych opinii. Posiadam wysoki skład mangi <lżejszy anime> , tytuły japońskie nie są mi obce , lecz są bardzo trudno dostępne, za takie płacę i chętnie bym się nimi podzielił z wami moi drodzy, może pisze krótko , ale chciałbym zacząć się udzielać na forum , a to będzie moją szansą do tego, obiecuje dodawać co tydzień kilka mang i anime aby dział nie opustoszał, wszelakiego rodzaju...
Dzięki Rodriguez, nie zabraknie też ecchi, mimo iż nie jestem w tych tematach oznajmiony. Jeżeli moja kandydatura wypali, będziecie mogli składać prośby o dodanie/zrecenzowanie anime lub też mangi ..ecchi i innych pierdółek związanych z tym.

Tury Inicjatywa Inicjatywa określa kolejno[…]

[Frakcja] Krwawa Ręka

Xonel czy Lenox, licz czy elficki wielki nekromant[…]

Conqueror's Blade guide

Weapons, uses, and armor Shortsword and Shie[…]

Jaka ścieżka jest właściwa ? Ścieżka Śniącego oczy[…]