Clan TDG

Official board of the TDG Clan.

By Operativ
Posts Custom Custom Avatar
Temat dyskusji naszego klanowego RPGa.

Nazwa: TDG RPG
Mistrz Gry: Demon
Aktualna mechanika: Shadow of the Demon Lord (SotDL)
Poprzednie systemy: GURPS (czwarta edycja), WFRP (druga edycja)
By SalmonIsTasty
Posts Custom
Możemy liczyć na kompletne listy począwszy od kreacji postaci, poprzez jej rozwój i na innych smaczkach kończąc?

<Sugestia> Karty postaci z D&D są całkiem przyzwoite (Szablon) Co o tym myślisz Demonie?
By Operativ
Ahm... Nie używamy D&D, wręcz przeciwnie, używamy sześciooczkowych kości, a szablonów kart postaci również mi nie brak, ponieważ mam je zawarte w książce i komponuję je w specjalnie przygotowanych pliczkach .pdf, lecz nie mogę ich upubliczniać z powodu wielu ważnych informacji na temat danych postaci. Jedną z nich są postacie z amnezją, a ta cechuje się tym, że postać nie ma prawa wiedzieć, że coś dodatkowo umie, że ma jakichś wrogów, o których zapomniała itd.

A co do list, można prosić o trochę więcej informacji czego dokładnie potrzebujesz?
... Oraz uczestniczyłbyś trochę więcej w RP.
By SalmonIsTasty
Posts Custom
Brak mojej osoby na okazjonalnych partyjkach Role Play'a daje się we znaki, nie zaprzeczam. Lecz jest to jedna ze spraw, która w najbliższej przyszłości zostanie potraktowana z należytą do sytuacji akcją.
By Operativ
Mapa RP jest gotowa! Jest bardzo dokładna, oddająca tereny naszego realium roleplaya w dobry sposób. Zrobili ją Kael i Shilefin, podziękowania idą dla nich.
By Maly
Posts Custom
Mapa Kaela jest średnia. Wszystkie elementy będące w niej od zarania dziejów zostały zmienione w według mnie iście beznadziejny sposób. 3/10.
By Rose
Podziwiam małego za negatywną odpowiedz zazwyczaj większość trzęsie tyłkami albo przytakuje. ja osobiście nie znam tej mapy dla tego pozostaje neutralna i nie wypowiem się czy jest dokładna czy nie.
By Operativ
Maly wrote:Mapa Kaela jest średnia. Wszystkie elementy będące w niej od zarania dziejów zostały zmienione w według mnie iście beznadziejny sposób. 3/10.
Przenosząc elementy mapy wprowadzam zmianę, która ma większy sens, niż ci się wydaje, pod uwagę wziąłem również elementy ekonomiczno-taktyczne. Jedyną podpowiedzią co do owych zmian będzie, że wielkie zło czycha w najmniejszych elementach.
Rose wrote:Podziwiam małego za negatywną odpowiedz zazwyczaj większość trzęsie tyłkami albo przytakuje. ja osobiście nie znam tej mapy dla tego pozostaje neutralna i nie wypowiem się czy jest dokładna czy nie.
Mapa jest dokładna. W przyszłości mogą się pojawić pomniejsze elementy typu krypty i cmentarzyska i tym podobne sprawy.
By Ajer
Posts Custom
Mapa jest dobra jak na ta chwile , jest to pozatym pierwsza stworzona mapa wiec to i tak duzo jak na poczatek i mapa raczej ulegnie zmianie podczas rp lub dalszych konsultacjach . Odrazu rzymu nie zbudowano i tak "kartograficy" w tym wypadku schlebiam Kaelowi i Shilofi odjebali kawal dobrej roboty i oby tak dalej
By Operativ
Załącznik dodany do oryginalnego postu. A tak na dobrą sprawę, to wiecie, ze to jest tylko południowa część samej krainy Kraevh? Północ jest przedzielona szlakiem górskim, jak widzicie.

Edit: Chciałbym tylko dodać, że poprzednie wypowiedzi co do mapy tyczą się poprzedniej mapy wykonanej przez użytkownika Kael.
Aktualna jest wykonywana przez innych ludzi.
Clan Structure

An officer needs to be properly skilled (whether b[…]

Tury Inicjatywa Inicjatywa określa kolejno[…]

[Frakcja] Krwawa Ręka

Xonel czy Lenox, licz czy elficki wielki nekromant[…]

Conqueror's Blade guide

Weapons, uses, and armor Shortsword and Shie[…]