Clan TDG

Official board of the TDG Clan.

User avatar
By Operativ
Posts Custom Custom Avatar
#1289
Image

Witam was bardzo serdecznie pierwszego kwietnia, dzisiaj upubliczniam tenże post, żeby dać wam nieco wglądu czym jest ten "HelpTeam".

HelpTeam będzie podzielony na dwie części. Oczywiście obie te 'połówki' będą pomagały.

Seniorzy
Image
Ich pracą jest selekcja wszystkich zebranych sugestii i korekta/skorygowanie ich, przed przekazaniem ich dalej (po czym zwykle wchodzą w życie, za moim zatwierdzeniem). W skład seniorów wchodzą trzej najstarsi uczestnicy naszych sesji - (alfabetycznie) Ajer, Maly i Poger.


Juniorzy
Czyli każdy odpowiednio ochoczy gracz naszego już starego RPG'a, który chce po prostu nam pomóc przekazując nam odpowiednio ciekawe i sensowne pomysły i sugestie, a także oferując poprawki co do niektórych aspektów.

W temacie można postować. Zachęcam też przyszłych 'juniorów', by zamieścili w tym temacie to, że są chętni by pomagać w rozwoju RPG. Warunkiem bycia juniorem, jest bycie dosyć obeznanym odnośnie forumowego działu RPG, bo bez tego nie ma o czym mówić.

Image
User avatar
By Operativ
Posts Custom Custom Avatar
#1292
Wczorajsza 'konferencja' zawierała wszystkich (seniorzy oraz juniorzy, którzy zgłosili się), co skutkowało napływem pomysłow - tych mniejszych i tych większych.

Aktualne zmiany:
- dodanie opisu uniwersum (wliczając ostatnie 35 lat zdarzeń na tle wieku i spis krain)
- zawarcie kolegiów magii wraz z opisami do wglądu dla wszystkich (bez samych zaklęć, ich jest multum)
- skorygowanie kilku postaci graczy jak i NPC (pewien krasnolud nie prowadzi już szemranych interesów i wrócił na służbę w armii imperialnej)
- stanowcze podniesienie poziomu trudności (czyt. realizmu), od teraz i Bohater Gracza i Bohater Niezależny mają w pewnym sensie 'równouprawnienie' (wcześniej też to istniało, lecz w nieco mniejszym stopniu)

Jak i parę drobnostek, które biorą efekt w specyficznych warunkach, lub dla specyficznych osób.

Tury Inicjatywa Inicjatywa określa kolejno[…]

[Frakcja] Krwawa Ręka

Xonel czy Lenox, licz czy elficki wielki nekromant[…]

Conqueror's Blade guide

Weapons, uses, and armor Shortsword and Shie[…]

Jaka ścieżka jest właściwa ? Ścieżka Śniącego oczy[…]